Potwierdzenie Współpracy
  • Audyt
5

Opinia

Z przyjemnością informujemy, że ODO 360 Sp. z o.o. (Obecnie Salvio sp. z.o.o.) współpracuje z naszą firmą w zakresie prowadzenia działań mających na celu zachowanie stanu ochrony danych osobowych w naszej firmie w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.
Podczas prowadzenia audytu oraz szkolenia, pracownicy ODO 360 Sp. z o.o.(Obecnie Salvio sp. z.o.o.) wykazali się dużą elastycznością, starannością oraz skutecznością. Dostarczona dokumentacja spełniła nasze oczekiwania, a zarekomendowany plan naprawczy był zgodny z rytmem naszej działalności.
Profesjonalne podejście do sprawy i świetnie układająca się współpraca daje nam podstawy do tego, aby polecić usługi świadczone przez ODO 360 Sp. z o.o. (Obecnie Salvio sp. z.o.o.)

MicroArtStudio. Sklep wysyłkowy z grami Graal Warszawa oferuje: gry planszowe – planszówki.

Z przyjemnością informujemy, że Salvio Sp. z o.o. współpracuje z naszą firmą w zakresie prowadzenia działań mających na celu zachowanie stanu ochrony danych osobowych w naszej firmie w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Podczas prowadzenia audytu oraz szkolenia, pracownicy Salvio Sp. z o.o. wykazali się dużą elastycznością, starannością oraz skutecznością. Dostarczona dokumentacja spełniła nasze oczekiwania, a zarekomendowany plan naprawczy był zgodny z rytmem naszej działalności. Profesjonalne podejście do sprawy i świetnie układająca się współpraca daje nam podstawy do tego, aby polecić usługi świadczone przez Salvio Sp. z o.o.