O nas

Spółka SALVIO wyróżnia się nowoczesnym podejściem do zarządzania organizacją. Przez nowoczesny styl zarządzania należy przede wszystkim rozumieć dążenie do zinformatyzowania realizowanych zadań w przedsiębiorstwie. Uważamy, iż w obecnej dobie prowadzenia biznesu, podejmowane zadania mają dużą większą szanse powodzenia w sytuacji wykorzystania systemu informatycznego jako narzędzia wspierającego działania przedsiębiorców. Dlatego też Spółka proponuje swoim Klientom innowacyjny system informatyczny do kompleksowego zarządzania ochroną danych osobowych.

Efektywność działania jest uzależniona w dużej mierze od dojrzałości procesowej organizacji. W tym zakresie specjalizuje się spółka SALVIO, a kluczowym elementem naszego działania jest dojrzałość prawno – informatyczna w ochronie danych osobowych. Organizacje zarządzane w sposób nowoczesny i świadomy to właśnie firmy, które preferują podejście procesowe. I tu nawiązujemy do głównej działalności naszej Spółki, która oferuje systemowe podejście do ochrony danych osobowych, bezpieczne procedowanie w zakresie ich przetwarzania oraz zapewnia możliwość ciągłego doskonalenia.

Adam Siemieniako

Prezes zarządu, magister inżynier,  założyciel spółki Salvio.

 

Administrator Systemów informatycznych  w kilku dużych organizacjach. Na co dzień zajmuje się kontrolą w zakresie przepływu danych osobowych w systemach informatycznych . Dba o rozwój głównego produktu firmy “Panelu do wspierania Inspektorów danych osobowych”. Kieruje działaniami spółki, nadzoruje procesy nowych produktów oraz modułów panelu. Oprócz pracy w spółce, prowadzi od 8 lat własną działalność związaną sektorem ICT

LinkedIn Adam Siemieniako

Adam Siemieniako – Prezes zarządu, magister inżynier, założyciel spółki Salvio. Administrator Systemów informatycznych
Beata Klingenberg – Specjalista ds. ochrony danych osobowych, magister inżynier towaroznawstwa i zarządzania jakością, absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni, wydziału Towaroznawstwo i Zarządzanie Jakością

Beata Klingenberg

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

 

Magister inżynier towaroznawstwa i zarządzania jakością, absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni, wydziału Towaroznawstwo i Zarządzanie Jakością. Dotychczasowa droga zawodowa umożliwiła jej zdobycie kompetencji i doświadczenia jako wdrożeniowiec i szkoleniowiec z zakresu standardów międzynarodowych tj. ISO 9001, ISO 14001, ISO/ TS 16949, ISO 27001, ISO 28000, HACCP. Od dwóch lat zajmuję się tematyka ochrony danych osobowych. Ponadto zajmowała się przygotowywaniem dokumentacji dla firm z łańcucha dostaw, które ubiegały się o otrzymanie certyfikatu Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO. Ukończyła kurs audytora wewnętrznego z normy ISO 9001 oraz ISO 27001 przeprowadzony przez jednostkę certyfikującą SGS. Ponadto ukończyła studia podyplomowe „Zarządzanie administracją publiczną i audyt wewnętrzny” organizowane przez Politechnikę Gdańską. Posiada 7 letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania w podmiotach prywatnych i publicznych, przeprowadzaniu audytów wewnętrznych oraz szkoleń.

Sławomir Kaleta

DevOps / Senior PHP Developer – Doradca ds. zabezpieczeń

Inżynier ze specjalnością Administracja sieciami komputerowymi i bezpieczeństwo systemów, absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie.
Dotychczasowa droga zawodowa umożliwiła zdobycie kompetencji i doświadczenia jako Junior Administrator oraz Senior developera w późniejszym czasie Developer Manager.
Posiada 10 letnie doświadczenie w programowaniu oraz 6 letnie administracji systemami. Współpracował z takimi stacjami jak TVN oraz TTV w przygotowaniu programów  o tematyce  niebezpieczeństw związanych z kradzieżą danych, manipulacjami i wyłudzeniami. Uczestnik w wielu konferencjach oraz warsztatach prowadzonych między innymi przez pracowników Microsoft/Google.  Nabyte doświadczenie przekłada na szkolenia w zakresie informatyki i administracji.
W ramach pracy w spółce,  Sławomir Kaleta będzie odpowiedzialny m.in. zaprojektowanie oraz stworzenie  nadzorowanie i rozbudowę systemów, koordynowanie prac, wdrażania nom do systemów jak i doradztwo w zakresie zdobytej wiedzy.

LinkedIn Sławomir Kaleta

Sławomir Kaleta – Inżynier ze specjalnością Administracja sieciami komputerowymi i bezpieczeństwo systemów, absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie
Marta Gustyn – radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku

Marta Gustyn

Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Ukończyła również kurs prawa amerykańskiego Chicago-Kent College of Law, Europejskie Studia Specjalne na Politechnice Gdańskiej oraz seminarium doktoranckie z zakresu nauk prawnych. Prowadzi szkolenia, wykłady i zajęcia ze studentami. Publikuje w wydawnictwach branżowych. Od kilkunastu lat zajmuje się prawem ochrony danych osobowych, pracowała m.in. przy tworzeniu i wdrożeniu polityk ochrony danych osobowych w dużych międzynarodowych przedsiębiorstwach oraz w sektorze MSP.

LinkedIn Marta Gustyn

Konrad M. Mazur

Prawnik – Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Praktyk i naukowiec, ekspert z dziedziny prawa ochrony danych osobowych. Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jego działalność dydaktyczna na Uniwersytecie obejmuje: wykład z prawa ochrony danych osobowych, autorski wykład poświęcony cyberprzestępczości, ćwiczenia dla studentów z podstaw prawa własności intelektualnej i prawa cywilnego. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe skupione w obszarze nowoczesnych technologii, obsługi sektora IT oraz ochrony danych osobowych.

Przez kilka lat współpracował z dużymi poznańskimi i toruńskimi kancelariami prawnymi, obecnie pracuje jako niezależny konsultant dla kancelarii prawnych z Warszawy, Poznania, Torunia i Bydgoszczy. Jego doświadczenie obejmuje audyty kontrolujące zgodność z prawem ochrony danych osobowych, wsparcie merytorycznie Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz Administratorów Sieci Informatycznych we wdrażaniu rozwiązań technicznych i organizacyjnych wymaganych przez prawo. Doradza podczas powstających dopiero projektów IT, pomagając już na etapie koncepcyjnym zapewnić zgodność ze standardami ochrony danych osobowych. Sam jest Administratorem Bezpieczeństwa Informacji w startupie technologicznym.

Od ponad 8 lat szczególnie interesuje się prawem nowoczesnych technologii – szczególnie bliskie są mu prawne aspekty ochrony informacji. Autor licznych publikacji naukowych, w tym artykułów dotyczących prawa ochrony danych osobowych czy tajemnic, autor monografii naukowej Polskojęzyczna społeczność przestępcza zorganizowana w sieci darknet.

Konrad M. Mazur – praktyk i naukowiec, ekspert z dziedziny prawa ochrony danych osobowych. Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Firma zajmująca się Ochroną Danych Osobowych oraz szkoleniami RODO. Concierge od bezpieczeństwa w twojej firmie.
© 2022 SALVIO Sp. z.o.o. All Rights Reserved.
Usługi
SALVIO
Kontakt
+48 58 727 05 48

odo@salvio.pl

has been added to the cart. View Cart