Szkoleniowcy

Marta GustynKonrad Mazur
Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Ukończyła również kurs prawa amerykańskiego Chicago-Kent College of Law, Europejskie Studia Specjalne na Politechnice Gdańskiej oraz seminarium doktoranckie z zakresu nauk prawnych. Prowadzi szkolenia, wykłady i zajęcia ze studentami. Publikuje w wydawnictwach branżowych. Od kilkunastu lat zajmuje się prawem ochrony danych osobowych, pracowała m.in. przy tworzeniu i wdrożeniu polityk ochrony danych osobowych w dużych międzynarodowych przedsiębiorstwach oraz w sektorze MSP.

Marta Gustyn

Praktyk i naukowiec, ekspert z dziedziny prawa ochrony danych osobowych. Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jego działalność dydaktyczna na Uniwersytecie obejmuje: wykład z prawa ochrony danych osobowych, autorski wykład poświęcony cyberprzestępczości, ćwiczenia dla studentów z podstaw prawa własności intelektualnej i prawa cywilnego. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe skupione w obszarze nowoczesnych technologii, obsługi sektora IT oraz ochrony danych osobowych.

Konrad Mazur

Dostępne szkolenia

Otwarte

Szkolenia, które odbywają się na terenie Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego, przy Al. Zwycięstwa 96/98 Szkolenia przeprowadzane zgodnie z harmonogramem kalendarza, który dostępny jest po zgłoszeniu rezerwacji.

Zamknięte

Szkolenia dedykowane dla Przedsiębiorców, przeprowadzane we wcześniej ustalonym terminie. Szkolenia indywidualne, realizowane w siedzibie Organizacji bądź innym, dowolnym miejscu.